GRZEJNIKI CO do pomieszczeń i łazienek

TERM-SYSTEM to polski producent i dystrybutor grzejników stalowych, aluminiowych i łazienkowych zarówno w kolorach białych (tradycyjnych) jak i kolorach z palety RAL.

Jesteśmy jednym z największych polskich producentów grzejników aluminiowych i łazienkowych - kolorowych w bardzo przystępnych cenach. Sprawdź nas.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem grzejników, prosimy o przesłanie na nasz e-mail w zakładce KONTAKT zapytania lub skorzystania z naszego formularza w zakładce KONTAKT. Oferujemy bardzo dogodne warunki zakupu oraz atrakcyjne możliwości dostawy bezpośrednio do klienta.

Nasze marki grzejników aluminiowych, które oferujemy w sprzedaży to: ELDO, VULCAN, CALIPSO Power czy CATALONIA Prestiż (jeden z najmocniejszych na rynku grzejników aluminiowych o niespotykanym wypukłym kształcie). Grzejniki te oferujemy w kolorach białych, jak również bardzo modnym ostatnio kolorze ANTRACYT, a także kolorze SILVER (postarzałe srebro - młotkowy) i GOLD (postarzałe złoto - młotkowy). Na specjalne życzenie klienta malujemy grzejniki w dowolnym kolorze z palety RAL.

Dlaczego warto skorzystać z grzejników oferowany przez TERM-SYSTEM:

SZEROKI WYBÓR - szeroki wybór grzejników dostępnych w ciągu 24 godzin zarówno w kolorze BIAŁYM, jak w kolorze ANTRACYT oraz GOLD i SILVER.

WSZECHSTRONNOŚĆ - w ofercie zarówno grzejniki stalowe, grzejniki aluminiowe żeberkowe o wysokościach 350, 500 i 800mm oraz grzejniki łazienkowe a także możliwość montażu do nich grzałek elektrycznych.

DŁUGA GWARANCJA - oferowane grzejniki posiadają bardzo wysoka jakość potwierdzaną gwarancja wynoszącą nawet 15 lat.

SZEROKI ZAKRES WYBORU MOCY GRZEJNIKÓW - pozwala na dokładny dobór grzejnika do praktycznie każdego pomieszczenia.

SZYBKIE UZYSKIWANIE TEMPERATURY - niewielka ilość wody powoduje bardzo szybkie nagrzewanie się grzejnika i szybkie jego działanie.

DOSTĘPNE AKCESORIA - zapewniamy wszelkie akcesoria do oferowanych grzejników w kolorze białym, jak również w kolorach ANTRACYT, GOLD i SILVER. Są to głównie korki, wieszaki, zawory grzejnikowe i regulatory temperatury, wszystkie dopasowane do koloru oferowanego grzejnika.