O firmie TERM-SYSTEM

KRÓTKA HISTORIA TERM-SYSTEM.

Firma "TERM - SYSTEM" ma swoje początki jeszcze w latach ustroju socjalistycznego. Na początku lat 80-tych firma rozpoczęła swoją działalność terenie województwa opolskiego pod prostą nazwą "Firma usługowa instalacyjna CO, wod.-kan. i gaz" i działała z powodzeniem do połowy lat dziewięćdziesiątych. W tym czasie właściciel firmy rozpoczął także produkcję niewielkiej ilości kotłów CO dla budownictwa mieszkaniowego oraz innych urządzeń grzewczych wraz z ich montażem na tak zwane potrzeby własne i lokalnego rynku. W czasie przemian ustrojowych, a w zasadzie już po tym czasie firma zawiesiła swoją działalność na kilka lat.  Zakończył się wówczas pewien etap działalności, a rozpoczął nowy.  Wraz z nowym właścicielem już wtedy pod nazwą TERM-SYSTEM firma nastawiła się dodatkowo na pośrednictwo oraz import urządzeń grzewczych. W między czasie do firmy powrócił jej były właściciel, by wspólnie z synem spróbować ponownie sił produkcyjnych oraz instalacyjnych i usługowych. Okazało się to  jednak nie takie proste, lecz z biegiem czasu sporo spraw udało się wspólnie rozwiązać. Dzisiaj TERM-SYSTEM  jest firmą produkcyjno - handlowo - usługową. Głównie zajmujemy się produkcją, sprzedażą własnych i importowanych urządzeń wchodzących w skład szeroko pojętej techniki grzewczej, a także usługami instalatorskimi. Prowadzimy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na urządzenia zakupione w naszej firmie.
Wspólnie z naszymi podwykonawcami oferujemy dla Państwa:

 • kotły (piece) na paliwa stałe, węglowe, miałowe, opalane drewnem (holz-gaz) oraz eko-groszkiem, a nawet zbożem
 • inne kotły CO - gazowe, olejowe itp.
 • zestawy kominowe stalowe i ceramiczne oraz przyłącza do podłączania kotłów i pieców
 • zawory mieszające, regulatory oraz termoregulatory
 • naczynia przeponowe i wyrównawcze co instalacji CO i CWU
 • kolektory słoneczne (ciepła woda prawie za darmo ...)
 • ogrzewacze ciepłej wody użytkowej (bojlery na ciepłą wodę)
 • zbiorniki akumulacji ciepła i systemy akumulacji ciepła
 • nagrzewnice powietrza
 • oraz rury, kształtki, pompy, zawory, grzejniki, filtry, regulatory ciśnienia i inne urządzenia techniki grzewczej i sanitarnej

Charakteryzuje nas przede wszystkim:

 • fachowa (połączenie praktyki i teorii) wiedza na temat techniki grzewczej
 • ponad 30 letnie doświadczenie w branży grzewczej
 • duża dbałość o klienta
 • wysoka jakość sprzedawanych produktów i prowadzonych usług
 • wywiązywanie się z określonych prac w określonych terminach oraz rozsądna cena

Przez okres swojej działalności, firma zyskała uznanie sporej ilości klientów nie tylko na rynku lokalnym, ale i także ogólnopolskim i zagranicznym. Nasze urządzenia pracują na terenie naszego województwa, ale także na terenie całej Polski. Sporą cześć sprzedajemy także poza granice naszego kraju. Są to między innymi Niemcy, Dania, Szwecja, Norwegia, Czechy, Słowacja, Austria i inne. Profesjonalne doradztwo techniczne, fachowa obsługa oraz profesjonalny montaż i serwis przyczyniają się znacznie do powiększania grona zadowolonych klientów.
Dla potwierdzenia tych faktów prezentujemy Państwu fotografie niewielkiej ich części podczas pracy. Zdjęcia te znajdziecie Państwo w naszej GALERII gdzie serdecznie zapraszamy.

Pragniemy przede wszystkim, by firma "TERM-SYSTEM" Nowoczesna Technika Grzewcza kojarzyła się każdemu z dobrą jakością wyrobów, usług oraz z urządzeniami pracującymi w zgodzie z otaczającym nas środowiskiem naturalnym. Zależy nam przede wszystkim na wysokiej jakości co nie zawsze idzie w parze z ich niską ceną. Gwarantujemy jednak, że jeżeli zdecydują się Państwo na urządzenia z naszej oferty to efekt zadowolenia będzie gwarantowany czego Państwu i sobie życzymy.

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do współpracy

Pracownicy i właściciele TERM-SYSTEM

Zobacz archiwalne dokumenty firmy:

Czytany 3215 razy
Więcej w tej kategorii: « Projektowanie

Montaż i serwis

projektowanie

Schematy podłączeń

forum termsystem