Grisou

Mobilne nagrzewnice gazowe na propan-butan wytwarzają czyste i ciepłe powietrze. Nie wymagają kominów, należy jedynie zapewnić dopływ powietrza, aby umożliwić prawidłowe spalanie.

 

Zastosowanie:

Prace budowlane, ogrzewanie obiektów przemysłowych (hal, magazynów, warsztatów) i rolniczych (szklarni, obiektów inwentarskich uprawowych), budowy w trakcie itp. Doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach z hodowlą roślinną - spalając tlen, wydzielają CO2, potrzebny roślinom.

Konstrukcja i zasilanie:

Obudowy wykonane są z blach ze stali galwanizowanej malowanych proszkowo, dzięki czemu są odporne na korozję. Komory spalania i wymienniki ciepła wytwarzane są ze stali żaroodpornej. Niewielka waga i rączki umożliwiają łatwy transport. Gaz propan-butan z butli 11 kg lub większej + 220V dla wentylatora.

Konfiguracja nagrzewnicy:

Nagrzewnice dostarczane są jako kompletne urządzenie wraz z wężem gazowym i reduktorem. Po podłączeniu do butli gazowej i zasilania elektrycznego są gotowe do pracy. Modele Grisou 15 i Grisou 25 posiadają pokrętła umożliwiające płynną regulację mocy, dzięki czemu można ograniczyć zużycie gazu do potrzebnego minimum.

Czytany 2284 razy

Montaż i serwis

projektowanie

Schematy podłączeń

Schematy podłączeń