Montaż pracowników firmy TERM-SYSTEM

Firma nasza specjalizuje się w wielu dziedzinach (sprzedaży, doradztwie, pracach projektowych i graficznych). Posiadamy wszelkie potrzebne uprawnienia dotyczące projektowania, kierowania pracami budowlanymi i profesjonalnym montażem. Posiadamy także odpowiednio wyszkoloną ekipę, zajmującą się szybkim i fachowym montażem. Pracownicy naszej firmy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia oraz dysponują profesjonalnym sprzętem i odpowiednią wiedzą do wykonywania działań związanych przede wszystkim z techniką grzewczą, ale także z drobnymi pracami budowlanymi.

Zaliczyć do nich można między innymi:

  • projektowanie instalacji gazowych, wodnych i kanalizacyjnych oraz kierowanie pracami budowlanymi pod odpowiednim nadzorem;
  • montaż i demontaż kotłów C.O. - na paliwa stałe (drewno, węgiel, miał itp.), a także gazowych wraz z całą armaturą;
  • montaż i demontaż instalacji C.O. oraz instalacji wodnej i kanalizacyjnej;
  • montaż i demontaż instalacji gazowej;
  • montaż i demontaż przewodów kominowych oraz kominów;
  • oraz wszelkie prace z tym związane.

DLACZEGO WŁAŚNIE NASZ MONTAŻ ?

Wielu klientów, później użytkowników decydując się na zakup urządzeń grzewczych szuka wszelkimi sposobami maksymalnych oszczędności (co przecież nie powinno dziwić). I często właśnie decyduje się na tak zwanych "fachowców", którzy wykonują wszystkie usługi za które żądają stosunkowo niewielkich opłat.
Lecz taka oszczędność jest tylko pozorna...

Przykład:
Decydując się na instalację kotła (pieca) c.o. wraz z odpowiednią armaturą i wszelkimi potrzebnymi urządzeniami, musimy zainwestować często 3000 - 4000 zł i więcej. Podłączenie wszystkiego może kosztować nas np. 600 - 1000 zł. Z pewnością znajdzie się tak zwany "fachowiec" który podłączy wszystko za 50% tej ceny, a nawet mniej, lecz nie zapewni nam on gwarancji i odpowiedniej jakości. W momencie późniejszych problemów (wielokrotnie także poważnych awarii) nie mamy do kogo zwrócić się z wszystkim i nie jesteśmy w stanie niczego udowodnić ze względu na brak jakichkolwiek dowodów. Często także pojawiają się problemy wynikające z nieznajomości całej sztuki. Nie trzeba chyba mówić, że koszty związane z wszelkimi takimi sytuacjami niejednokrotnie przewyższają cenę całej inwestycji.
I wtedy klient dopiero zaczyna zdawać sobie sprawę, że zamiast zaoszczędzić - stracił.

Opisując powyższy przykład nie mamy na myśli sugerowania Państwu korzystania wyłącznie z naszego montażu (często koszt dojazdu przewyższy całą inwestycję), ale zwrócenie uwagi na odpowiednią wiedzę i umiejętności zatrudnianych monterów.
Zapewni to Państwu późniejsze zadowolenie z funkcjonowania  całości, a nam ograniczy niepotrzebnych zgłoszeń reklamacyjnych - czego życzymy Państwu oraz sobie.
Prosimy pamiętać, że za błędne funkcjonowanie nie zawsze odpowiada jego producent. Często jest to podyktowane niefachowym montażem.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z niewielką częścią zrobionych zdjęć, podczas wykonywanych przez pracowników firmy TERM-SYSTEM montaży naszych urządzeń. - zobacz naszą galerię -

PAMIĘTAJ !!!

Zamawiając u nas Wszystkie nasze urządzenia wraz z montażem
zapłacisz za nie aż do 15% taniej. Oferta dotyczy prac dla osób fizycznych.

Zadzwoń lub napisz do nas, a sam zobaczysz ...

Czytany 7070 razy
Więcej w tej kategorii: Sklep internetowy TERM-SYSTEM »

Montaż i serwis

projektowanie

Schematy podłączeń

Schematy podłączeń